Atsiliepimai

labai patiko tiek giluminis veido valymas, tiek biolazerio proceduros veidui. Mano veidukas tiesiog švyti. Visada savo draugėms rekomenduoju tik kosmetologę Violetą, nes rezultatai akivaizdūs.

2022-08-15  Ema 

Esu labai  patenkinta  kosmetologės Violetos atlikta problemines odos procedūra.  Rezultate po  4  procedūrų sumažėjo poros, išnyko spuogai, sumažėjo randeliai,palygėjo visa veido oda. labai rekomenduoju.

2022-05-03 Viktorija

Buvau sužavėta mikrodermabrazijos procedūra su karboxi terapija.Nuostabus rezultatas , palygėjo veido oda, randeliai išsilygino, sumažėjo veido raudonis. Rekomenduoju kosmetologę Violetą.

2021-07-07 Skaistė  

 labai patiko RF lazerio procedura. akivaidziai pastangrejo oda, atsistate veido ovalas. nuostabus rezultatas be jokiu adatu.

2021-06-21 Vaida 

Dariausi rūgštinį veido šveitimą nes turiu acne problemų. Labai patiko rezultatas, oda nurimo, nesilupa, spuogelių sumažėjo. Būtinai kartosiu .

2020-08-23  Daina 

Atėjau į saloną su didelėmis acne problemomis. Net po pirmos procedūros veidas nurimo, sumažėjo spuogeliai. praėjo jau dvi savaitės, bet veido būklė toliau gerėja. Anksčiau naudojau netinkamas kosmetines priemones, kosmetologės patarimai dėl kosmetikos priemonių įsigijimo labai padėjo. Labai geras rezultatas, planuoju vėl greit apsilankyti.

2020-08-03  Ieva 

Esu sužavėta jauninamąja  biolazerio procedūra  su aukso kauke.Po procedūros veidas švytėjo dar ilgai. Būtinai pakartosiu. efektyvi procedūra, labai malonus aptarnavimas, profesionali kosmetologė.

2020-07-25 Vaida 

salone lankiausi pirmą kartą del celiulito naikinimo.Rezultatas matėsi net po pirmos procedūros! Esu nustebinta procedūrų efektyvumu.

2020-06-17 Vida 

labai patiko giluminis valymas vyrams. be skausmo, profesionaliai, efektyvu.

 2020-03-02  Donatas

Esu sužavėta procedūrų kompleksu nuo celiulito šlaunims. Neskausminga, nepalieka mėlynių ir labai efektyvu!!!

2019-12-21 Edita 

Šiame salone labai patiko profesionaliai atliktas giluminis veido valymas - mikrodermabrazija. Pagerėjo odos tonusas, buvo išvalyti inkštirai, panaikintos pigmentinės dėmės, oda tarsi pradėjo švytėti ir atjaunėjo. taip pat patiko ypač kruopščiai atliktas pedikiūras ir manikiūras. dėkui meistrėms.

2019-09-05 Aušra

Pasinaikinau kaktos raukšles su mikroadatinės mezoterapijos procedūromis. Nuostabus efektas. 

 2019-05-09 Vaida

labai patiko giluminis veido valymas - mikrodermabrazija- šiame salone. Po procedūros veidas tiesiog švytėjo! Būtinai dar kartą apsilankysiu pas profesionalią kosmetologę Violetą.

2019-03-12  Vida

prieš savo šventę atlikau perdikiūrą ir manikiūrą šiame grožio salone. meistrės Viktorijos darbas buvo labai kruopštus.

2018-06-01  Virginija 

labai patiko profesionalios kosmetologinės procedūros Vilniaus salone. rezultatus mačiau po pirmos procedūros.

2018-05-22  Austeja 

 Neįtikėtini rezultatai - mano celiulitas dingo!!! Jau daug metų vargau su sportu ir visokiais masažais bei įvyniojimais, bet niekas nepadėjo kol neišbandžiau kavitacijos ir RF lazerio procedūrų.  po 6 procedūrų komplekso dingo mano celiulitas visiems laikams. Dėkui šiai kompanijai už naujas technologijas.

2018-04.12 Vita 

 išsigydžiau spuogus šiame salone su rūgštinėmis procedūromis. Esu labai patenkinta.

pagarbiai, 2018-04-10  Aušra 

Po vasaros kankino atsiradusios pigmentinės dėmės. Kosmetologė patarė pasidaryti dermabaraziją ir mezoterapiją su vitaminu C. jau po trijų procedūrų išnyko visos pigmentinės dėmės. Ačiū  už efektingas procedūras.

2017-09-18 Vilma

 Pasiliekninau liemenį su RF lazeriu net 8 cm! Tiesiog nuostabu.

 2017-09-12  Paulina

Išbandžiau neinvazinę mezoterapiją su hialurono rūgštimi- labai atsigavo oda, nebesausėja kaip anksčiau. 

 2017-07-11  Kristina

 Labai patiko giluminis valymas šiame salone. ir neskausminga, ir efektyviiai išvalė odą nuo inkštirų.

2017-03-20  Rimgailė

 labai patiko jauninamosios biolazerio procedūros veidui. Draugės sako, kad labai atjaunėjau!

2017-01-31 Valentina

Super kavitacijos procedūros nuo celiulito. labai efektyvu palyginus su visokiais  įvyniojimais. Esu sužavėta rezultatu.

2016-12-12 Justina 

 labai patiko procedūra nuo pigmentinių dėmių- po vasaros atsiradusios rudos dėmės jau išnyko po  trijų procedūrų.

2016-11-28  Vilhelma 

Nauja kirpėja  puikiai kerpa plaukus! Rekomenduoju visiems.

2016-10-06  Odeta 

 Čia pasidariau RF lazerio procedūrų kursą. Labai nustebino rezultatai- oda atjaunėjo kokiais 8 metais! O ir pati procedūra labai buvo maloni- Vilniaus kosmetologė turi tiesiog auksines rankas!

2016-09-02  Edita 

 Išmėginau visas tris procedūras nuo celiulito- kavitaciją, RF lazerį ir vaakuminį masažą. Labai pagražėjo kojos. Celiulito neliko po 8 procedūrų.

2016-08-01 Marina

Patiko labai kruopštus manikiūras su geliniu lakavimu. lakas laikė net tris savaites! O profesionali kirpėja dar išrinko madingą šukuoseną ir puikiai apkirpo mano plaukus. tikrai profesionalios darbuotojos. 

2016-07-14 Paulina  

Pabandžiau jauninamąją procedūrą su aukso esencija- nustebimo malonūs pojūčiai procedūros metu ir labai nudžiugino puikūs rezultatai- oda akivaizdžiai atsinaujino.Super procedūra.

2016-06-12  Nijolė 

Puikus salono dizainas, maloni aplinka. Labai patiko neinvazinės mezoterapijos procedūros  paakiams rezultatai. Po šešių procedūrų mano paakiai pašviesėjo, dingo visos smulkios raukšlelės. Puiki ir greita procedūra, profesionali kosmetologė.

2016-04-24  Rima 

 Po veido procedūros išskridau kaip ant sparnų! Čia tikrai nuostabios grožio puoselėjimo procedūros. Po keturių! veido stangrinimo  RF lazeriu procedūrų, bendradarbės pradėjo klausinėti kur čia taip pavyko išgražėti...:)

2015-10-12   Saulė 

Labai patiko salono atmosfera, manikiūras ir kirpimas. Puiki šukuosena, po itališkų plaukų priežiūros priemonių mano plaukai blizgėjo labai ilgai! O ilgalaikis lakas laikė net tris savaites!

2015-08-17  Monika 

 Čia dirba  nuostabi kosmetologė- ji ne tik profesionaliai atliko giluminį veido valymą, bet ir parekomedavo kaip tinkamai prižiūrėti savo odą namuose. Stebuklas, jau dvi savaitės ir jokių spuogelių nebeatsiranda! Didelis ačiū jai! Visoms  savo draugėms dabar rekomenduoju. pagarba,

2015-07-20  Vilma 

labai patiko talijos liekninimo procedūra kevitaciniu lazeriu- pigiau ir efektyviau negu chirurginis riebalų nusiurbimas. Sulieknėjau 8 cm, pilvo oda pastangrėjo taip pat. rekomenduoju kas pavargo nuo alinančių dietų ! Grožio salone gavau ir staigmeną- pilvo masažą dovanų- be jokio papildomo mokečio!

2015-07-09 Sonata  

Puikiai jaučiuosi po jauninamųjų procedūrų- labai sumažėjo raukšlės, pigmentinės dėmės , sustangrėjo oda. Daugelis sako, kad pajaunėjau apie dešimt metų! Labai malonios ir efektingos procedūros šiame salone. Ypač patiko deimantinė mikrodermabrazija, bioliftingas,mezoterapija,  E-light lazerio procedūros. Čia naudojama labai geri kosmetikos produktai, labai profesionali  grožio specialistė. Visada norisi grižti dar kartą....Ačiu jums.

2015-06-05  Irena 

Išbandžiau lazerines E-light procedūras, nes vargino spuogeliai ir randeliai. Puikiai padėjo sutvarkyt odą. Buvau nustebusi, kai po lazerio procedūros kitą dieną didžiausias spuogas tiesiog akyse išnykdavo ir ašjau jo nerasdavau ant savo veido! Super procedūra.

2014-09-28 Marina 

Turėjau probleminę odą, norėjau atsikratyti spuogelių ir randelių. Čia gavau išsamią nemokamą kosmetologės konsultaciją , pasidariau veido valymus- deimantinę mikrodermobraziją ir gydomasias procedūras- mezoterapiją ir rūgštinius pylingus. Jau po mėnesio veido oda pradėjo žymiai gerėti, ir pagaliau po pusmečio visiškai susitvarkė. Rekomeduoju merginoms, kurios vargsta nuo šių problemų.

2014-06-22  Laura

Pastoviai kerpuosi plaukus šiame salone, todėl išbandžiau ir manikiūrą, ir pedikiūrą, ir veido procedūras. Ir kainos geros, ir paslaugų kokybė super , ir malonios specialistės  sukuria gerą nuotaiką.Visada išeinu iš šio salono laiminga, todėl nutariau oficialiai parašyti "Madonna-M"  darbuotojoms nuoširdžią padėką.

2014-05-11  Milda 

Norėjau rasti efektyvų ir neskausmingą būdą  veidui valyti nes senas mechaninis būdas man labai buvo nepriimtinas ir skausmingas. Pabandžiau veido valymą deimantiniais kristalais šiame salone.Malonus aptarnavimas, relaksuojanti procedūra, o svarbiausia, po valymo atrodžiau žymiai geriau nei prieš tai. Superinė procedūra ta deimantinė dermobrazija- atrodo netgi veidas pajaunėjo net po pirmos procedūros!

2014-04-29 Kristina  

Išbandžiau visas aparatines procedūras veido jauninimui nes nenorejau injekcijų.Maloniai buvau nustebinta deimantinės dermobrazijos rezultatais- jau po jos veidas tapo skaistesnis, gražesnis. Po dermobrazijos  keturių procedūrų kurso, atlikau mezoterapijos su hialuronu kursą bei bioliftingą. Veidas ne tik pastangrėjo, pagražėjo ovalas bet ir sumažėjo raukšlelės, o kai kurios jų visai išnyko! Nuoširdžiai rekomnduoju.

2014-02-07 Elena 

 Ilgą  laiką kamavo mane spuogai ir randeliai, likę po spuogų. Turėjau čia septynias E-light procedūras.Veidas neatpažistamai palygėjo, išnyko visi spuogeliai. Net draugės stebisi tokiu nuostabiu mano veido pasikeitimu. Nebereikia nei pudros, jaučiuosi graži.

2014-01-24 Daiva 

 Pagaliau atsikračiau plaukelių nereikalingose vietose - man buvo taikyta fotoepiliacija E-light lazeriu. Jokio skausmo ir jokių paraudimų po procedūros, o rezultatas- nuostabus! Tik reiktų nusipirkti min 7-8 procedūras, tada tie plaukeliai visi iškrenta.

2013-12-14  Paulina

Esu super maloniai nustebinta veido valymo procedūra su deimantiniais kristalais. Po procedūros neliko jokių paraudimų, o veido oda tiesiog švytėjo!!! Nės ka lyginti su mechaniniu veido valymu, po kurios būna ištinęs veidas visą savaitę. Nuo šiol visoms rekomenduoju išbandyti naujų technologijų procedūrą- deimantinę dermobraziją. labai malonus aptarnavimas, profesionali specialistė.

2013-09-12  Žana 

Mane kamavo jaunatviniai spuogeliai. Išbandžiau lazerio E-light procedūrą- išnyko visi spuogeliai ir randeliai. bet aišku teko pavaikščioti kelis mėnesius į procedūras. Kosmetologė patarė kokią kosmetiką naudoti ir rezultatai labai džiugina.

2013-07-14 Marta

 Per du mėnesius atsikračiau visų nereikalingų plaukelių fotoepiliacijos procedūrų pagalba. Tai visiškai neskausminga, patogu ir efektyvu. Labai profesionali kosmetologė- ačiū jai.

2013-06-12 Evelina 

Atsikračiau celiulito per vieną mėnesį lankydama kavitacijos procedūras. Dar aišku truputį sportavau, lankiau  limfodrenažinius masažus- kas sustiprino kavitacijos poveikį.

2013-05-12 Aistė

 Labai patiko veido valymo deimantiniais kristalais procedūra- visai neskausminga ir labai efektinga! Iki šiol dariausi mechaninius veido valymus,- vaiksciodavau istinusi, paraudusi, neislysdavau savaite iš namų! O dabar atradau super veido valymo procedūrą- tai deimantinė dermobrazija! Labai džiaugiuosi švaria, neparaudusia veido oda, o ir pati procedūra super maloni ir relaksuojanti.

2013-04-11  Saulė 

Puikiai pavyko atstatyti mano suglebusią odą šiame grožio salone. Dariausi 4 deimantinės dermobrazijos  ir 6 bioliftingo procedūras. labai malonios procedūros, profesionali kosmetologė ir procedūrų poveikis matomas akivaizdžiai. Atsistatė veido kontūras, sumažėjo raukšlelės, pastangrėjo oda. Esu labai labai patenkinta.

 2013-03-30  Paulina

 Labai norejau sulieknėti, bandžiau įvairias dietas, sportą- niekas nedavė norimų rezultatų-sukūsdavo veidas, krūtinė, bet ne tas kas reikia! kai pabandžiau kevitacinio lazerio procedūras talijai ir kojytėms, labai apsidžiaugiau kai per 6 procedūras mano talija sulieknėjo net 14 cm! Jau po 4 procedūrų kojytės tapo stangrios, išnyko celiulitas,- ir ilgam:) super, nesitikėjau tokio greito efekto.

2013-03-14  Alina

Geri rezultatai mano veidui  kai pabandžiau mezoterapiją su vitaminu C- labai pašviesėjo mano pigmentinės dėmelės- jų beveik nebesimato. Anksčiau dariausi įvairias kitas procedūras kituose salonuose, bet nepadėjo. Džiaugiuosi kad pavyko surasti tinkamą saloną mano odos problemai išspręsti.

2012-11-12 Audrė 

Labai padėjo sumažinti raukšleles fotoatjauninimo procedūros E-light lazeriu. Ir greita, ir neskausminga, ir efektyvu. pasitaisė netgi veido ovalas, labai pastangrėjo  veido oda, - kaip po plastinės patempimo operacijos. Po 8 procedūrų draugės pastebėjo mano žymų atjaunėjimą ir veido odos pagražėjimą. Tai iš tiesų veiksminga.

2012-11-03  Zita

Kosmetologė išsprendė mano spuoguotos odos problemas- ačiū jai nuoširdžiai! Visoms kenčiančioms nuo spuogų norėčiau pasakyti, kad probleminių odos procedūrų kompleksas: mikrodermabrazija, šaltas lazeris ir mezoterapija veikia išties efektingai.

2012-10-17  Paulė

Labai patiko profesionalus masažuotojos Vilmos nugaros masažas- išnyko visi nugaros skausmai ! Ačiu Vilmai:)

2012-10-15  Violeta

Labai ilgai kentėjau , kol pagaliau išsigydžiau savo spuoguotą odą. Niekas nepadėjo, kol nepabandžiau šiuose grožio namuose kosmetologinių procedūrų. Profesionali kosmetologė patarė pasidaryti penkias probleminės odos procedūras- visi spuogai išnyko,o kartu ir mano bloga nuotaika:)

2012-09-29  Karolina

Šiuose grožio namuose pasidariau keletą bioliftingo procedūrų veidui.Esu labai sužavėta greitu šios procedūros poveikiu- oda pasidarė žymiai stangresnė, sumažėjo poros, vizualiai sumažėjo raukšlelės. Veido oda ypač pagražėjo. Dėkui profesionaliai kosmetologei.

 2012-09-15  Vytautė

 Man labai nepatiko celiulitas  kuris matėsi ant mano šlaunų. Pasidariau 5 kevitacinio lazerio procedūras ir esu lbai patenkinta  rezultatu- kojytės pastangrėjo o celiulitas visiškai išnyko. Puikus, stebuklus darantis aparatas ir malonus aptarnavimas.

 2012-09-07 Justė

 Nusprendžiau nesikankinti su dietom ir pabandyti sumažinti talijos apimtis su kevitaciniu lazeriu. Dariausi šešias procedūras ir pati nustebau rezultatais- talijos apimtis sumažėjo  net 12 cm! Tiesiog stebuklingas  rezultatas- iki šiol dar nebuvo pavykę sulieknėti taip lengvai ir be didelių pastangų.

 2012-09-06  Viktorija

 Labai patiko deimantinės dermobrazijos procedūra su šaltu lazeriu. Jokio skausmo, jokių paraudimų ir švari, švytinti oda. Labai maloni procedūra, naudojama  labai aukštos kokybės Babor kosmetika, labai profesionali kosmetologė ir malonus aptarnavimas.

2012-09-01  Karolina

Pirmą kartą nutariau išmėginti E-light lazerio poveikį  veido odai. Po šešių procedūrų įvyko stebuklingi pokyčiai - mano randeliai išvis tapo nebematomi, oda palygėjo, labai pagražėjo. Anksčiau netikėjau kad tai  galima pakoreguoti. Tapau laiminga mergina:)

2012-08-18  Evelina 

 Po žiemos mano oda labai išsausėja, todėl nusprendžiau  atlikti neinvazinės mezoterapijos procedūras veidui ir paakiams. Labai bijau adatų, todėl pasirinkau neadatinę mezoterapiją šiame salone. Pati procedūra buvo atlikta labai profesionaliai, be jokio skausmo ir nemalonių pojūčių. O rezultatas tiesiog buvo akivaizdus- visos draugės pastebėjo mano atgaivintą veiduką. 

2012-06-24  Regina                                                                

Patiko malonus aptarnavimas, kokybiškai atliktas  kosmetologės darbas. Ačiū

2012-06-20 Indrė

Po deimantinės dermobrazijos mano oda tapo daug sveikesnė ir atrodo žymiai geriau.

2012-05-10 Aistė

Buvau išvarginta  kelionių pas dermatologus  dėl mano spuoguotos odos problemų. Nusprendžiau pamėginti  susitvarkyti savo problemišką odą šiame salone. Man buvo taikyti patys efektingiausi metodai ir procedūros naujausių aparatų ir lazerių pagalba. Atlikus 4 deimantinės dermobrazijos  procedūras, 2 mezoterapijos procedūras ir 6 Elight lazerio procedūras, mano oda pasidarė  graži, be jokių spuogelių , išnyko ir taip varginę randeliai bei raodonos dėmeles. Dabar esu be galo patenkinta savo oda.  Labai dėkinga  ypač profesionaliai kosmetologei.

2012-03-08 Rūta

Dažiausi ir kirpausi plaukus šiame salone. Esu labai patenkinta kirpėjos paslaugomis, buvo naudojami labai geri Envie dažai ir kaukės, ypač malonus aptarnavimas.

2012-03-06 Renata

Nutariau pasišalinti plaukelius fotoepiliacijos būdu, lazeriu. Nejaučiau jokio skausmo, plaukeliai iškrito tik po 2 procedūrų, tiesiog stebuklas!!!

2012-02-14  Raminta

Kentėjau nuo spuogų ilgą laiką.  Labai padėjo probleminės odos procedūros  su mezoterapija ir E-light lazerio procedūros. Išnyko visi spuogai. Labai dėkingas.

2012-01-11  Marius

Dariausi šiame salone manikiūrą ir pedikiūrą- labai esu patenkinta kokybe bei maloniu aptarnavimu, o taip pat šilta salono aplinka. Super!!! Visoms rekomenduoju.

2011-07-07 Ugnė

Nutariau pabandyti išsivalyti veiduką nauju būdu- deimantine dermobrazija, nes senovinis mechaninis būdas man labai nepatiko- būdavau ištinusi po tokio mechaninio valymo keletą savaičių. Po deimantinės dermobrazijos mano veidukas tapo švarus nuo inkštirų , akivaizdžiai paskaistėjo ir pagražėjo. O ir pati procedūra paliko labai malonų jausmą ir puikų rezultatą. Nutariau  lankytis čia kas tris mėnesius reguliariai.

2011-03-22  Ingrida

Dažiausi plaukučius ir kirpausi šiame salone. Labai patiko tiek malonus aptarnavimas, šukuosenų pasirinkimas iš katalogo, o taip pat naudojamos kokybiškos plaukų priemonės- plaukai blizgėjo dar ilgai.

2011-03-03  Vaida