Frakcinė mezoterapija

Frakcinė mezoterapija - ypač efektyvi procedūra, įvedanti aktyvias koketeiliuose esančias medžiagas iki 90%. Procedūros metu atliekama daug smukių dūrių 36 adatėlių kasetėmis , o kiekvienas dūris stimuliuoja naujų kolageno skaidulų atsiradimą. Odos mikrosubadymas sukuria kanalėlius, per kuriuos naudojamos aktyviosios medžiagos - vitaminų kokteiliai- absorbuojamos į odą žymiai lengviau ir giliau. Tokiu būdu naudingos veikliosios medžiagos pasiekia giliausius odos sluoksnius ir sukuria puikų odos atsinaujinimą ir regeneraciją.

odos atjauninimui naudojami šie FUSION kokteiliai:

F-XFC ( 6 mineralai, 23 amino rūgštys, 18 vitaminų, epidermio ir fibloplastų augimo faktoriai, 6 koenzimai ) 

F-BTX (oktapeptidai, pentapeptidai, hialurono rūgštis)

F-EYE CONTOUR  (hialurono rūgštis, heksapeptidai, tetrapeptidai, vitaminas C, kofeinas, organinis silicis)

F-LIFT (hialurono rūgštis, heksapeptidai, karcininas, augimo faktoriai) 

Kiekviename buteliuke yra tik grynos veikliosios medžiagos, sudėtyje nėra jokių konservuojančių ir cheminių medžiagų. Fusion kokteilių asortimentas leidžia atlikti įvairių indikacijų mezoterapijos procedūras: odos atjauninimas, mimikos raukšlės, raukšlės, odos patempimas ir stangrinimas, odos šviesinimas ir hiperpigmentacija, aknė ir randai po spuogų, lipolizė, strijos, plaukų slinkimas ir kt. 

Ši procedūra  gali sukelti nežymų patinimą, niežėjimą ar deginimo jausmą, bet tai praeina per 24 val.  Po procedūros 24 valandas reikia laikytis ypatingo sterilumo: naudotis tik nauju rankšluosčiu, netepti jokios dekoratyvinės kosmetikos .