Mikroadatinė mezoterapija

Mikroadatinė mezoterapija - ypač efektyvi procedūra, įvedanti aktyvias koketeiliuose esančias medžiagas iki 90%. Procedūros metu atliekama daug dūrių, o kiekvienas dūris stimuliuoja naujų kolageno skaidulų atsiradimą. Odos mikrosubadymas sukuria kanalėlius, per kuriuos naudojamos medžiagos absorbuojamos į odą žymiai lengviau ir giliau. Tokiu būdu naudingos veikliosios medžiagos pasiekia giliausius odos sluoksnius.

odos atjauninimui naudojami šie FUSION kokteikiai:

F-XFC ( 6 mineralai, 23 amino rūgštys, 18 vitaminų, epidermio ir fibloplastų augimo faktoriai, 6 koenzimai ) 

F-BTX (oktapeptidai, pentapeptidai, hialurono rūgštis)

F-EYE CONTOUR  (hialurono rūgštis, heksapeptidai, tetrapeptidai, vitaminas C, kofeinas, organinis silicis)

F-LIFT (hialurono rūgštis, heksapeptidai, karcininas, augimo faktoriai) 

Kiekviename buteliuke yra tik grynos veikliosios medžiagos, sudėtyje nėra jokių konservuojančių ir cheminių medžiagų. Fusion kokteilių asortimentas leidžia atlikti įvairių indikacijų mezoterapijos procedūras: odos atjauninimas, mimikos raukšlės, raukšlės, odos patempimas ir stangrinimas, odos šviesinimas ir hiperpigmentacija, aknė ir randai po spuogų, lipolizė, strijos, plaukų slinkimas ir kt. 

Ši procedūra  gali sukelti nežymų patinimą, niežėjimą ar deginimo jausmą, bet tai praeina per 24 val.  Po procedūros 24 valandas reikia laikytis ypatingo sterilumo: naudotis tik nauju rankšluosčiu, netepti jokios kosmetikos .