Odos stangrinimas ir raukšlelių naikinimas biolazeriu

beautiful-skin.jpgIšsaugoti jaunystę ir  atsikratyti raukšlelių Jums padės biolazeris- tai pats moderniausias ir efektyviausias aukštųjų technologijų  aparatas, efektyvus kovojant su  raukšlelėmis ir odos stangrumo praradimu . Skleidžiant tam tikras miosroves į odą,  vyksta krijogeninis  energijos perdavimas į odą, sukeliant saugius  mokroskopinius odos  audinių pokyčius ir kolageno atsinaujinimą  odos ląstelėse ilgam laikui.

Vidiniai išgyvenimai, teigiamos ir neigiamos emocijos, dvasiniai pakilimai, nuopoliai, paklydimai ir prabėgę metai palieka žymes Jūsų veide. Atsiranda nepageidaujamų raukšlelių, kas sendina mūsų veidą. Bioliftingo grožio aparatas efektingai naikina raukšleles, sustangrina odą ir sulygina ją. Po procedūros kolageno proteinas yra regeneruojamas ilgam laikui del ko yra išlyginamos raukšlelės  ir oda palygėja, sustangrėja. 

Veiksmingos RF technologijų procedūros atliekamos  veidui  ir kaklui .  Vienos procedūros trukmė- 45 min. Neįtikėtini rezultatai matosi jau po pirmos procedūros, visiškai atsikratyti raukšlelių padės 6-7 procedūros ( priklausomai nuo amžiaus) , atliekamos kas 7 dienas. Rezultatai: padidinamas kolagenas, permodeliuojami veido kontūrai, sustangrinama, liftinguojama oda, išnyksta raukšlelės.

Veido oda prieš procedūrų kompleksą ir po jo:

Microdermabrasion-Skin-Care-1_1.jpg