Radioliftingas kūnui RF lazeriu

 

EFEKTYVUS, ILGALAIKIS ODOS  ATSTATYMO IR RIEBALŲ MAŽINIMO METODAS BE SKALPELIO - RADIJO LIFTINGAS  ( RF lazeriu)

YPATINGI REZULTATAI TALIJOS LIEKNINIMUI IR CELIULITO NAIKINIMUI ŠLAUNIMS, UŽPAKALIUKUI IR ŽASTAMS!

Tai neinvazinis, netraumuojantis  metodas

 • Nereikia narkozės

 • Saugus metodas, nėra pašalinio poveikio

  Tai alternatyva plastinėms kūno liftingo operacijoms .
  Radijoliftingo metu ir kurį laiką po procedūros klientas jaučia tik malonią šilumą, lengvą tempimą ir jau po pirmos procedūros sumažėja raukšlių, palygėja ir stangrėja oda, pristabdomas odos senėjimo procesas ir vyksta visiškas odos atjauninimas
  Bipoliarinio  radijo liftingo (termoliftingo) poveikis yra lokalus ir veikia tik apdorojamoje vietoje. Odos epidermis išlieka saugus, dermoje ir giliau esančiuose sluoksniuose audiniai gali įšilti net iki 65C, dėl ko ištįsusios ir spiralinę formą praradusios kolageno skaidulos vėl susitraukia, sustorėja, „sutempdamos“ odos karkasą. Tuo pačiu metu labai aktyvuojami fibroblastai, kurie atsakingi už naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą. Atstatomas energetinis ląstelių balansas, pagreitėja kraujotaka, sumažinama kraujo stazė kapiliaruose, atstatomas kraujagyslių sienelių elastingumas. Esant mazginiam sąaugiminiam celiulitui sumažėja audinių paburkimas, audiniuose užtikrinama riebalinių ląstelių skilimui reikalinga temperatūra, nutraukiamas fibrozinių sąaugų susidarymo poodiniame riebaliniame sluoksnyje procesas, pažeistos anatominės struktūros geriau aprūpinamos dinguonimi. Po radioliftingo kurso net 6 mėn. aktyviai vyksta atjaunėjimo procesas, sumažėja celiulito požymiai.
  Radioliftingo efektas aiškiai matomas jau po 4-6  procedūrų. Galutinis rezultatas išlieka iki 2 metų. k
  ūno procedūras galima daryti kas 3 dienas, 2 kartus per savaitę. Rekomenduojamos  6-12 procedūrų, priklausomai nuo amžiaus ir celiulito lygio.

2011 06 26
Mezoterapija - viena iš efektyviausių procedūrų, giliai drėkinant ir stangrinant veidą, šalinant tamsius ratilus ir maišelius apie akis, sprendžiant įvairias odos problemas- išsiplėtusias poras, pigmentines dėmes, odos sausumą, odos per didelį riebalavimąsi, atsikranatnt spuogų, randelių, tamsių dėmelių, likusių po spuogų.
Plačiau
2011 02 25
Deimantinės dermobrazijos aparatas iš JAV- tai naujausia veido odos valymo technologija grožio pasaulyje.
Plačiau