Talijos liekninimas ir celiulito naikinimas kavitaciniu aparatu

KAVITA~1.JPG

Kavitacija - tai riebalinio audinio skaidymas ultragarsu. Gydomąjį poveikį sukelia žemo dažnio (25-50 kHz) ultragarso bangos, riebaliniame audinyje suformuojančios sprogstančias mikropūsleles, kurios sprogdamos išlaisvina iš ląstelės riebalus, 90 proc. riebalų pasišalina į limfą ir 10 proc. - iš karto į kraują. Puiku tai, kad suardytos riebalų ląstelės nebeatsistato!

Kodėl verta rinktis kavitacijos procedūras:

  • Dėl ultragarso efektyviai šalinami riebalai, mažinamas celiulitas, stangrinama oda

  • Tai neinvazinė, saugi procedūra, atliekama be anestezijos, skausmo, mėlynių ar randų.

  • Kavitacijos procedūrų efektyvumas pastebimas jau po 4-6 seansų.

  • Skirtingai nei po riebalų nusiurbimo, po kavitacijos iškart galite grįžti į normalų gyvenimą.

  • Tai - bene populiariausia ir efektyviausia riebalų mažinimo procedūra!

  • Kaip atliekama procedūra? Iš pradžių ultragarso banga šildo ir skaido riebalinį audinį, nepažeisdama kraujagyslių, nervų ir kitų jungiamojo audinio struktūrų, suardo gilius riebalinius sluoksnius.Netrukus išlaisvintus riebalus padeda stumti į limfą ir kraują, kol jie pašalinami iš organizmo.

Tai visiškai saugi, neskausminga procedūra, o jos efektyvumas įrodytas moksliniais tyrimais! Akivaizdžiam rezultatui pasiekti rekomenduojamas 6-12 procedūrų kursas, kartojant jas kas 3 dienas. Akivaizdūs rezultatai matosi po 6 procedūrų, bet geriausias efektas pasiekiamas po 4-6 savaičių nuo procedūros pradžios.

Procedūrų laikotarpiu būtinas nustatytas mitybos režimas ir sportas: talijos liekninimui- lanko sukimas, šlaunų celiulito naikinimui- bėgimas ir greitas ėjimas ( arba vaakuminis masažas).  Procedūrų  laikotarpiu būtina gerti daugiau nei du litrus vandens per parą bei nerekomenduotina gerti kavos, alkoholio bei butina laikytis tam tikro subalansuoto mitybos režimo.

Dėmesio! Procedūros negalima taikyti šiais atvejais: turint širdies stimuliatorių, laukiantis, maitinant kūdikį, skundžiantis inkstų ir kepenų nepakankamumu, turint atvirų žaizdų, menstruacijų metu, sergant epilepsija, vežiu, esant labai aukštam kraujospūdžiui, turint krūtyse implantus.